Skip to content Skip to footer

Netradičná detská oslava v spoločnosti kamarátov

Hľadáte spôsob, ako pripraviť svojmu dieťaťu netradičný narodeninový deň? Detská oslava nemusí byť iba o sfukovaní sviečok na torte v kruhu rodiny. Doprajte svojmu dieťaťu oslavu v spoločnosti jeho kamarátov a rovesníkov. V Team Up pripravíme deťom atraktívny program s rôznymi aktivitami.

Výhodou našich priestorov je, že sú v lete klimatizované a v zime vykurované. Team Up sa nachádza na treťom poschodí nákupného centra Styla na Zlatých pieskoch v Bratislave, kde bez problémov a zadarmo zaparkujete. Nájdete tu sprchy, šatne aj spoločenskú zónu.

Detská oslava plná aktivít

Herné aktivity v rámci detskej oslavy môžu trvať od jednej do troch hodín, v závislosti od vašich požiadaviek. Stačí si vybrať medzi hrou v pevnosti alebo virtuálnou realitou. Pevnosť je vhodná pre deti od desať rokov a môžete využiť aj služby animátora, ktorý deťom pomôže s pochopením zadaní a riešením úloh. Súťaží sa vždy v tímoch, ktoré majú minimálne dvoch a maximálne piatich členov.

V pevnosti čaká na hráčov 24 úloh, ktoré plnia v ľubovoľnom poradí. V každej miestnosti bude pripravená iná úloha, ktorú môže plniť vždy len jeden tím. Ďalší tím zatiaľ plní inú úlohu v inej miestnosti. Každá úloha ma časový limit na jej zdolanie. Úlohy netrvajú dlhšie ako 2 až 4 minúty. Treba však rátať s tým, že úlohu sa nemusí podariť zdolať na prvý pokus. Ak je úloha obsadená, hráči si nájdu inú voľnú miestnosť/úlohu. Počas hry vždy deti vidia skóre ostatných tímov a vedia vyhodnotiť, ako sa darí ostatným účastníkom oslavy.

Súboje vo virtuálnej realite sú vhodné pre deti už od šiestich rokov. Odporúčaná dĺžka hry, rovnako ako v prípade pevnosti, sú 2 hodiny. Na začiatku game master vyberie hry vhodné pre vekovú kategóriu oslávenca a počas celej oslavy bude dohliadať na hladký priebeh hrania.

detská narodeninová oslava

Dieťa, ktoré bude aktívne hrať, má na sebe okuliare určené pre virtuálnu realitu a v každej ruke jednu konzolu. Ostatní spoluhráči môžu sledovať na obrazovke celú hru a budú aktívnemu hráčovi pomáhať. Deti sa striedajú, aby sa všetci zabavili.

Párty balík

Poriadna detská oslava sa nezaobíde bez párty balíka. Objednáte si ho jednoducho. Pri online rezervácii stačí napísať do poznámky „mám záujem o párty balík“. V rámci neho deťom pripravíme na úvod vyzdobený stôl s limonádami a po skončení hry si môžu vychutnať čerstvé pizze. Na výber máte medzi balíkmi „small“ (do 10 detí za 69 eur), „medium“ (do 15 detí za 105 eur) a „big“ (do 20 detí za 138 eur).

Samozrejme, so zvyšujúcou sa cenou pribúda aj množstvo jedla a pitia. Zároveň sa nemusíte obávať zmien na poslednú chvíľu. Ak by vám pribudlo alebo ubudlo niekoľko detí, stále máte možnosť zrušiť alebo pridať extra pizzu pri príchode do našich priestorov. V prípade záujmu si môžete doniesť vlastnú narodeninovú tortu alebo vám ju vieme zabezpečiť.