Skip to content Skip to footer

Objavte zábavné centrum v Bratislave, kam na teambuilding s kolegami

Chcete spoznať vašich kolegov aj z inej ako len z pracovnej stránky? Vymeňte priestory kancelárií, chodieb či kuchyniek za jedinečný zážitok v multifunkčnom zábavnom centre v Bratislave. Ak sa pýtate, kam na teambuilding, tak Team Up je správna odpoveď.

kam na teambuilding a prečo

Priestory s rozlohou až 1800 m2 sa dajú prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám klientov. Dve veľké sály so samostatným barom majú dovedna kapacitu 250 osôb. Vďaka tomu vieme privítať veľké skupiny, ale aj menšie partie ľudí. V prípade záujmu nie je problém zabezpečiť catering alebo doplnkový program (kapela, DJ a pod.). Ak nám zveríte do rúk organizáciu vášho teambuildingu alebo firemného večierku, budete bez starostí a určite nebudete sklamaní.

Súboje v pevnosti

Najvyhľadávanejšou zábavnou aktivitou v Team Up je hra v pevnosti, ktorá čerpala inšpiráciu aj z televíznej šou Pevnosť Boyard. Táto hra sa dá absolvovať výlučne v tímoch. Na hráčov čaká 24 úloh v 20 miestnostiach, ktoré preveria ich fyzickú pripravenosť, logické myslenie, ale aj komunikačné zručnosti.

Cieľom je postupné riešenie úloh, získavanie indícií, lúštenie hádaniek a následné otváranie finálových miestností. Hra trvá dve až tri hodiny a pevnosť má maximálnu kapacitu 80 hráčov. Ak vytvoríte viacero tímov, môžete sa vzájomne porovnávať a sledovať skóre vašich súperov. Logické hádanky, postrehové úlohy, vedomostný kvíz alebo hudobný rébus určite zamiešajú kartami v boji o titul pre najlepšie družstvo.

Novinka vo virtuálnej realite

Ak sa stále rozhodujte, kam na teambuilding, veríme, že vás presvedčí naša novinka. Vyskúšajte si escape room vo virtuálnej realite. Vďaka moderným technológiám a audiovizuálnej technike váš čaká jedinečný zážitok podporený dávkou adrenalínu. Aj v tomto prípade platí, že budete súťažiť v tímoch (minimálne traja, maximálne piati) a dĺžka hry bude približne dve až tri hodiny.

V Dračej veži číhajú šialený alchymista s hladným drakom, ktorí vám nedoprajú ani chvíľku oddychu. V hlbinách Osiris sa ponoríte hlboko pod hladinu oceánu, aby ste objavili starobylý chrám. Vaša misia však môžete trvať iba tak dlho, ako vám vydržia zásoby kyslíka.

Alebo si trúfate si zastaviť Vlak pomsty? Unikajúci Dr. Steem plánuje pomstu mestu, ktoré ho uväznilo. Vlak naložený dynamitom je na ceste a vybuchne v momente príchodu do mesta. Naskočte na vlak, zastavte ho a zachráňte mesto pred skazou. Hlavu vám môžu zamotať hlavu aj Paradoxy časopriestoru.

Ďalší dôvod, prečo je Team Up správne miesto, kam na teambulding, je výhodná poloha na Zlatých pieskoch v nákupnom centre Styla s možnosťou pohodlného a bezplatného parkovania. Interiér zábavného centra je v lete klimatizovaný a v zime vykurovaný. Nájdete v ňom sprchy, toalety aj kabínky s uzamykateľnými skrinkami.

VYBERTE SI Z NAŠICH AKTIVÍT