Skip to content Skip to footer

Vianočný večierok na kľúč pre menšie aj väčšie firmy

Team Up nie je iba zábavné centrum. Ponúka tiež eventové priestory vhodné napríklad na vianočný večierok, ktorý býva neodmysliteľnou súčasťou záveru kalendárneho roka v každej dobrej firme. Prenajať si ich môžete aj bez využitia zábavných aktivít.

Team Up nájdete na treťom poschodí nákupného centra Styla na Zlatých pieskoch v Bratislave. V jeho vnútri sa nachádzajú okrem herných priestorov taktiež spoločenská zóna určená na oddych, sprchy, toalety a šatne. Výhodou je dostupnosť bezplatného parkovania 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Dve sály s vlastným barom

Podľa veľkosti firmy si môžete vybrať medzi dvoma miestnosťami (prípadne využiť obe naraz), v ktorých pripravíme vianočný večierok pre vašich zamestnancov. Malá sála pojme 50 až 80 osôb, do väčšej sa zmestí 200 až 250 ľudí. V oboch bude pripravený bar s obsluhou, dostupná je aj 400 m2 veľká terasa s priestorom pre fajčiarov.

Program vianočného večierka prispôsobíme vašim predstavám. V našich priestoroch sa nachádza prezentačné vybavenie, kvalitné ozvučenie, ale vieme vám pripraviť aj fotokútik a podobne. Samozrejmosťou je catering s dobrým jedlom a nápojmi. V prípade záujmu zabezpečíme hudobný program prostredníctvom DJ-a alebo kapely.

ČO PONÚKAME – PODROBNEJŠIE

Zábavné aktivity pre všetkých

Ďalšou alternatívou spestrenia vianočného večierka je využitie hernej zóny v Team Up. Najviac zábavy s kolegami si užijete v hre v pevnosti, kde bude pripravených 24 úloh v 20 miestnostiach. Hráči musia vyriešiť jednotlivé úlohy a hádanky, získať indície a otvoriť zamknuté finálové miestnosti. Čakajú na nich logické hádanky, lezecká stena, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť alebo hudobný rébus.
Súťažiť môžete aj vo virtuálnej realite, v ktorej vás čaká široká ponuka hier. Hráči sa rozdelia do tímov, ktoré budú súperiť proti sebe. V akcii je vždy len jeden hráč z tímu, ostatní ho sledujú a pomáhajú mu. Členovia družstva sa striedajú, zbierajú body a úspešnejší tím zvíťazí. Ak sa chcete vrátiť späť do reality, ďalšou hernou možnosťou je biliardový turnaj.