Skip to content Skip to footer

Prečo by ste mali zamestnancom pripraviť teambuilding?

V práci denne stretávate tých istých ľudí. Pozdravíte sa, možno s nimi prehodíte pár slov a idete ďalej. Ak však chcete mať prosperujúcu firmu, je potrebné naučiť vašich zamestnancov na všetkých úrovniach medzi sebou efektívne spolupracovať.

Každý zamestnanec sa chce cítiť ako dôležitý člen kolektívu a k prehĺbeniu vzťahov či k lepšiemu vzájomnému poznaniu môže pomôcť práve teambuilding.

Teambuilding prináša mnoho benefitov

Správne prispôsobený teambuilding odbúra komunikačné bariéry medzi zamestnancami a nenásilnou formou ich donúti k tímovej práci. Spoločným úsilím v rámci skupiny budú smerovať za vytýčeným cieľom a hľadať riešenia problémov. Nezáleží na tom, kto je vo firemnej hierarchii vyššie postavený, podstatný bude konečný výsledok dosiahnutý vzájomnou spoluprácou.

Využite naplno veľkorysé priestorové možnosti v TeamUp

Teambuilding podporuje rozvoj kreativity, prispieva k prevzatiu zodpovednosti a odhaľuje morálku zamestnancov. Pri zábavných aktivitách zároveň môžu objaviť nové zručnosti a talenty, vybudujú si navzájom dôveru a najmä si psychicky oddýchnu mimo známych pracovných priestorov.

Vyskúšajte TeamUp

Ak hľadáte možnosti na teambuilding v Bratislave, vyberte si TeamUp. Ponúka viaceré možnosti zábavy s rôznymi úrovňami náročnosti. V rámci priestoru s rozlohou 1 800 m2 si vyskúšate hru v štýle Pevnosti Boyard, súboje vo virtuálnej realite, ale aj biliardový turnaj. Teambuilding vám môže spestriť DJ, kapela a v prípade záujmu nebude chýbať ani catering. Výhodou je dobrá poloha na Zlatých pieskoch s dostupnosťou parkovania zadarmo.
Na teambuilding odporúčame hru Pevnosť Boyard. V rámci nej budete zdolávať 24 úloh v 20 miestnostiach. Úlohy sú kombináciou fyzickej zdatnosti, strategického a logického myslenia či zručnosti v komunikácii. Trvanie hry je dve až tri hodiny, kapacita do 80 hráčov.
Vyskúšať si môžete aj tímové hry vo virtuálnej realite. Každé družstvo čakajú úlohy vo viacerých hrách, pričom v akcii je vždy len jeden člen kolektívu. Výber jednotlivých hier s vami odkonzultujeme tak, aby sme ho prispôsobili podľa skúseností hráčov. Súboje vo virtuálnej realite trvajú rovnako dve až tri hodiny, maximálna kapacita je však 30 hráčov. Poslednú alternatívu predstavuje biliardový turnaj tímov na desiatich profesionálnych stoloch. V tomto prípade odhadujeme dĺžku programu taktiež na dve až tri hodiny.