Skip to content Skip to footer

OBJAVTE ZÁBAVNÉ CENTRUM, KAM SA S DEŤMI BUDETE RADI VRACAŤ

Kam s deťmi? Otázka, ktorú si pravidelne kladú všetci rodičia. Naša odpoveď je jednoduchá – navštívte Team Up. Unikátne multifunkčné zábavné centrum na Zlatých pieskoch v Bratislave ponúka viacero možností využitia voľného času.

Výzvy pre mladších aj starších

Pre deti je pripravená hra v štýle pevnosti Boyard, virtuálna realita alebo biliard. Pri prvej možnosti sa malí hráči rozdelia do tímov, ktoré môžu mať minimálne dvoch a maximálne piatich členov. V prípade detí mladších ako 10 rokov odporúčame, aby bola v družstve aspoň jedná dospelá osoba, pretože niektoré úlohy môžu byť náročnejšie na pochopenie.

Keď sú hráči pripravení, inštruktor im rozdá náramky s čipom a zaregistruje ich do družstiev. Následne hráčov odvedie do hernej zóny, kde si spoločne prejdú pravidlá. V nej sa nachádza 20 miestností, v ktorých budú plniť 24 rôznorodých úloh. Tie sú kombináciou fyzickej pripravenosti, strategického aj logického myslenia a zručnosti v komunikácii. Hráči musia absolvovať jednotlivé úlohy, aby získali indície a vylúštili hádanky. Vďaka tomu sa im následne otvoria finálne miestnosti.

pevnosť boyard

Ak by sa vám to málilo, môžete si s deťmi vyskúšať virtuálnu realitu. V rámci nej je pripravených viac ako 30 hier, ktoré preveria a zabavia mladších aj starších návštevníkov. Väčšie deti si možno trúfnu na biliard a vyzvú rodičov. K dispozícii máme až desať profesionálnych stolov. V ich blízkosti nájdete relaxačnú zónu aj bar s obsluhou.

zábavné centrum pre Rodinný víkend alebo detská párty

Team Up predstavuje ideálne miesto na aktívne trávenie času s rodinou. Počas víkendov a štátnych sviatkov u nás platí akciový balíček pre rodiny s deťmi. Zvýhodnená cena 39,90 € za hodinu je určená pre celý tím, v ktorom môže byť až päť osôb (maximálne dve dospelé a tri deti do 15 rokov).

Ak neviete, kam s deťmi na narodeninovú párty, naše zábavné centrum taktiež ponúka riešenie. Pripravíme vám bohatý program, ktorý môže trvať od jednej do troch hodín a bude prispôsobený podľa požiadaviek. V prípade záujmu o párty balík deťom nachystáme výzdobu aj občerstvenie v podobe pizze a limonády. Oslávenci dostanú na krk medailu a odnesú si fotku na pamiatku.

Leave a comment