Skip to content Skip to footer

Spestrite si výlety s deťmi návštevou zábavného centra

Blížia sa letné prázdniny a školáci strávia najbližšie dva mesiace mimo lavíc. Ako rodičia určite rozmýšľate nad tým, aký program im pripravíte, aby sa nenudili. Spestrite si výlety s deťmi návštevou zábavného centra Team Up, ktoré ponúka bohaté možnosti aktivít.

A to nehovoríme iba o pohybových aktivitách. Pri hre budú musieť deti zapojiť aj hlavu, aby vyriešili logické úlohy a hádanky. Výhodou centra je, že ho môžete využiť aj v prípade nepriaznivého počasia. Nachádza sa na treťom poschodí nákupného centra Styla na Zlatých pieskoch v Bratislave, kde pohodlne zaparkujete. Team Up ponúka klimatizované priestory, šatne, odkladacie skrinky aj spoločenskú zónu na relax a občerstvenie.

Čo môžete zažiť počas výletu s deťmi?

Najväčším lákadlom je hra v pevnosti, do ktorej sa môžu zapojiť deti od 10 rokov. Súťaží sa vždy v tímoch, ktoré majú minimálne dvoch a maximálne piatich členov. V pevnosti na vás čaká 24 úloh, ktoré plníte v ľubovoľnom poradí. V každej miestnosti bude pripravená iná úloha, ktorá má časový limit.
Úlohy netrvajú dlhšie ako 2 až 4 minúty. Treba však rátať s tým, že úlohu sa nemusí podariť zdolať na prvý pokus. Ak je úloha obsadená, hráči si nájdu inú voľnú miestnosť/úlohu. Cieľom je zdolávať jednotlivé úlohy, vylúštiť hádanky a otvoriť finálové miestnosti. Celkovo trvá hra 2 až 3 hodiny, počas ktorých si precvičíte strategické a logické myslenie, komunikáciu aj fyzickú zdatnosť.

Ďalšiu možnosť počas výletu s deťmi v Team Up predstavujú súboje vo virtuálnej realite, ktoré sú vhodné pre návštevníkov už od šiestich rokov. Odporúčaná dĺžka hry je 120 minút. Na začiatku game master vyberie hry vhodné pre vekovú kategóriu detí a bude dohliadať na hladký priebeh hrania. Súťaží vždy len jeden hráč, ale ostatní sledujú jeho počínanie na obrazovke a pomáhajú mu.

Školské výlety

Team Up funguje celoročne, takže poslúži aj ako miesto na školské výlety s deťmi. V tomto prípade ponúka zvýhodnené balíčky. Za dvojhodinový vstup zaplatí jeden žiak 12 €, v prípade trojhodinovej zábavy to bude 16 €, čo je výrazná úspora oproti štandardnému cenníku. Pri účasti dvadsiatich detí majú dvaja učitelia vstup zadarmo.

Naše centrum ponúka aj bohaté možnosti pri organizovaní detských osláv: