Skip to content Skip to footer

Teambuilding pre firmy na mieru podľa vašich požiadaviek

Nikde inde neutužíte pracovný kolektív lepšie, ako mimo tradičného pracovného prostredia. Teambuilding pre firmy prináša benefity v tom, že zamestnanci sa aspoň na chvíľu odtrhnú od pracovných povinností, užijú si zábavu v spoločnosti kolegov a vďaka uvoľnenej atmosfére sa navzájom lepšie spoznajú. Táto aktivita zároveň pomôže novým zamestnancom k rýchlejšiemu zaradeniu do kolektívu.

Pre väčšie aj menšie skupiny

Team Up poskytuje veľkorysé priestory ako stvorené na teambuilding pre firmy. Bez ohľadu na to, či ide o väčšiu alebo menšiu spoločnosť. Veľká sála s konferenčným priestorom s veľkosťou 500 m2 a terasou s rozlohou 400 m2 pojme až 250 osôb. Nájdete v nej bar s obsluhou a v prípade záujmu vám zabezpečíme catering.

Priestory baru sú určené aj na celonočnú zábavu a firemný event vám môže spestriť doplnkový program v podobe DJ-a, kapely, ochutnávky vín a podobne. Ak si želáte organizáciu udalosti pre menšiu skupinu ľudí, využite malú sálu s maximálnou kapacitou 40 osôb. K nej taktiež prislúcha bar s obsluhou.

Výhodou Team Up je celoročná dostupnosť. Priestory sú v zime vykurované a v lete klimatizované. K dispozícii máte šatne, sprchy a toalety. Vzhľadom na to, že všetky aktivity prebiehajú vnútri, nemusíte sa prispôsobovať počasiu.

Neriešite ani ťažkosti s parkovaním, keďže auto odstavíte v nákupnom centre Styla na Zlatých pieskoch a na jeho treťom poschodí zažijete najlepší teambuilding pre firmy. Tieto slová potvrdzuje viacero spokojných zákazníkov vrátane zahraničných korporátov a prestížnych slovenských spoločností.

Čo ponúkame v rámci teambuildingu pre firmy?

Samozrejme, okrem samotného priestoru a doplnkového programu zabezpečíme na teambuilding pre firmy aj zábavné aktivity, ktoré sú odmysliteľnou súčasťou Team Up. Hlavným lákadlom je hra v Pevnosti, ale vyskúšať si môžete virtuálnu realitu aj biliardový turnaj na profesionálnych stoloch.

Pevnosť v sebe schováva 24 úloh, ktoré otestujú vašich zamestnancov z hľadiska fyzických zdatností, strategického aj logického myslenia a dobrej komunikácie. Čakajú ich logické hádanky, lezecká stena, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť, hudobný rébus a viacero ďalších aktivít. Jednotlivé úlohy musia postupne zdolať, aby získali indície a vylúštili hádanky, ktoré im pomôžu k odomknutiu finálových miestností.

Súčasťou pracovných kolektívov sú ľudia rôzneho veku, kondície a niektorí majú zdravotné znevýhodnenie. V Team Up však myslíme aj na to. Chceme, aby sa zabavili všetci zamestnanci. Preto je pripravených viacero úrovní náročnosti jednotlivých úloh alebo jednoduché hry vo virtuálnej realite.

VYBERTE SI Z NAŠICH AKTIVÍT