Skip to content Skip to footer

Školské výlety môžu byť poučné i zábavné súčasne

Plánovať školské výlety môže byť náročné, najmä ak sa snažíte skombinovať vzdelávacie a zábavné aktivity. Bratislava ponúka množstvo atraktívnych miest, kde sa deti môžu zabaviť, poučiť a zároveň zažiť dobrodružstvo. Historická časť Bratislavy ponúka veľa historických zaujímavostí. Poobedie strávia deti za odmenu zábavne. Jedným z ideálnych miest je pre zábavu je TeamUp, kde deti môžu absolvovať zábavný program plný tímových hier a výziev.

Navrhovaný program pre školské výlety do Bratislavy

9:00 – 10:30

Príchod do Bratislavy a návšteva Bratislavského hradu. Deti si môžu prezrieť expozície a dozvedieť sa viac o histórii mesta a Slovenska.

10:45 – 12:30

Prechádzka historickým centrom Bratislavy. Môžete navštíviť Hlavné námestie, Michalskú bránu a starú radnicu. Návštevy pamätihodností pre väčšie skupiny je dobré si vopred rezervovať Radi vám poradia tu: https://www.bkis.sk/kontakt/

Tento čas môžete využiť aj na krátku prestávku na občerstvenie.

12:30 – 14:00

Obed v niektorej z miestnych reštaurácií alebo na Kamennom námestí v bývalom obchodnom dome Prior, ktorý vo svojej food zóne ponúka rozmanité možnosti. Príp. si môžete zorganizovať piknik v Medickej záhrade, kde si deti môžu oddýchnuť a načerpať sily na popoludňajší program.

14:30 – 17:00
Návšteva TeamUp. Tento zábavný park ponúka rôzne aktivity zamerané na tímovú spoluprácu a logické myslenie. Hlavnou atrakciou je Hra v pevnosti, kde deti plnia rôzne úlohy v tímoch. Hra je navrhnutá tak, aby podporovala spoluprácu, komunikáciu a strategické myslenie. Deti sú rozdelené do tímov a postupne riešia 24 úloh v rôznych miestnostiach. Každá úloha je limitovaná časom, čo pridáva na dynamike a vzrušení. Po hre môžu deti relaxovať v spoločenskej zóne a zdieľať svoje zážitky.

17:30

Odchod domov.

Detailný popis programu v TeamUp pre školské výlety

Hra v pevnosti: Deti budú rozdelené do tímov a každému tímu bude pridelená séria úloh, ktoré musia splniť v rôznych miestnostiach. Úlohy sú rôznorodé, od fyzických výziev po logické hádanky, a sú navrhnuté tak, aby podporovali tímovú spoluprácu a strategické myslenie. Každá úloha má časový limit, čo zvyšuje dynamiku hry. Inštruktori poskytnú potrebné vybavenie a vysvetlia pravidlá pred začiatkom hry. Po skončení hry sa deti môžu občerstviť a oddýchnuť si v spoločenskej zóne.

Virtuálna realita: Alternatívou k hre v pevnosti je súboj vo virtuálnej realite, kde deti pomocou VR okuliarov a konzol prechádzajú rôznymi hernými svetmi. Tento program je interaktívny a umožňuje deťom zažiť technologické novinky zábavným spôsobom.

TeamUp je skvelým miestom na to, aby deti zažili nezabudnuteľný deň plný zábavy a zároveň si rozvíjali dôležité sociálne a kognitívne zručnosti. Je možné si objednať aj občerstvenie. Bar s nápojmi je k dispozícii počas celej návštevy.

Viac informácií o ponuke nájdete na Detské výlety a tábory

VYBERTE SI Z NAŠICH AKTIVÍT