Skip to content Skip to footer

Necestujte do Francúzska, pevnosť Boyard nájdete priamo v Bratislave

Ak chcete zažiť atmosféru pevnosti Boyard, nemusíte za každú cenu cestovať na západné pobrežie Francúzska. Úlohy podobné tým zo známej televíznej šou si môžete vyskúšať aj v Bratislave. Stačí prísť na Zlaté piesky do priestorov Team Up, odkiaľ si taktiež odnesiete skvelé zážitky v spoločnosti kamarátov.

Ako prebieha hra v štýle pevnosť Boyard?

Za každých okolností ju absolvujete v tíme. Minimálny počet hráčov sú dvaja, maximálny päť. Väčšie skupiny sa rozdelia na viacero družstiev. Všetci hráči dostanú náramky s čipom a inštruktor ich zaregistruje do tímov. V hernej zóne im vysvetlí pravidlá a po krátkej inštruktáži sa môžu pustiť do plnenia prvých zadaní.

V hernej zóne je pripravených 24 úloh, ktoré sa dajú plniť v ľubovoľnom poradí. Úlohy netrvajú dlhšie ako dve až štyri minúty. Všetky majú časový limit a treba počítať s tým, že nie každú musíte splniť hneď na prvý pokus. Počas hry vždy vidíte skóre ostatných tímov a viete rýchlo zistiť, ako sa darí vaším kamarátom.

Jednotlivé úlohy preveria fyzickú zdatnosť, strategické a logické myslenie aj zručnosti v komunikácii. Pripravené sú logické hádanky, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť či hudobný rébus. Po splnení úloh získate indície na to, aby ste vylúštili hádanky a otvorili si zamknuté finálové miestnosti.

pevnosť boyard

Zábava bez obmedzení

Pri hre pevnosť Boyard sa zabavia všetky vekové kategórie bez ohľadu na kondíciu. Úlohy zamerané na fyzickú silu sú zdolateľné vďaka tímovej spolupráci a dobrej taktike. Mysleli sme aj na tých, ktorí majú zdravotné obmedzenia. Nemusia sa zúčastniť všetkých úloh, tímu pomôžu iba v takých prípadoch, ktoré uznajú za vhodné a pri zvyšných môžu povzbudzovať a rozdávať rady.

Pred začiatkom hry je vhodné prezliecť sa do športového oblečenia. To môžete urobiť v našich priestoroch Team Up, ktoré ponúkajú okrem šatní aj sprchy. Stačiť bude tričko s krátkym rukávom a krátke nohavice, keďže priestory sú v zime vykurované a v lete klimatizované. Po skončení programu bude hráčom k dispozícii spoločenská zóna, kde nájdu občerstvenie.

Team Up sa nachádza na treťom poschodí nákupného centra STYLA Zlaté piesky v Bratislave a ponúka veľkorysé priestory s kapacitou až 250 osôb navrhnuté pre ideálny teambuilding, ale aj oslavy a iné spoločenské akcie. Výhodou je dobrá poloha s jednoduchou dostupnosťou a vlastné parkovisko.