Skip to content Skip to footer

Zábava v Bratislave: OKÚSTE PRAVÚ TÍMOVÚ ZÁBAVU

Najmä rodinné oslavy vedia byť niekedy pekná nuda. To isté sa však dá niekedy povedať o stretnutiach s partičkou priateľov, ktorých vídate pravidelne týždeň, čo týždeň. Vymýšľať vždy nový a nový program je náročné.  A nechať čas len tak mimovoľne plynúť, sa vám zase môže vypomstiť. Takže ak zábava v Bratislave, tak v TeamUp. 

Tváre, ktoré vídate znova a znova, otázky, na ktoré musíte opätovne odpovedať stále dookola, a témy, ktoré sa prenášajú z generácie na generáciu. Dá sa to však poňať aj inak. Akékoľvek stretnutie, či oslava, sa môžu stať udalosťou, na ktorú sa budete tešiť. Stačí sa na organizáciu takéhoto podujatia pozrieť trochu inak.

Jednou z takýchto možností je aj náš Team up, v bezprostrednej blízkosti Zlatých pieskov v Bratislave. Jeho skvelá dostupnosť, bezproblémové parkovanie, blízkosť ďalších atraktívnych aktivít, ako aj samotná zábava v štýle pevnosti Boyard robia z Team Upu skvelé miesto pre stretnutia rôzneho typu.

VYBERTE SI Z NAŠICH AKTIVÍT

najlepšia zábava v bratislave

Kto povedal, že oslavy a stretávky s kamošmi musia byť vždy o tom istom? Zabudnite na zaužívanú klasiku a prineste medzi svojich najbližších nový druh zábavy. Starí rodičia, rodičia i najmenší, v Team Up ožije hravým duchom jednoducho každý.

Koho láka zábava v Bratislave, určite by nemal obísť naše zábavné centrum.  Prostredníctvom hry v Team Up sa vo vašej rodine posilní a rozprúdi komunikácia, schopnosť spolupracovať a najmä deti naučí skutočnosti, že aj dospeláci „sú len ľudia“, ktorí občas potrebujú pomoc od detí. Hra je zábavná a spoločnými silami ju zvládne každý tím. Deti vo veku od cca 5 rokov sa pri hre v spoločnosti rodičov nielen výborne zabavia, ale aj mnohému naučia. A čo je najdôležitejšie posilnia sa vaše rodinné putá.

Hru Team Up si s rodinou môžete vyskúšať nielen cez víkend, ale aj v pracovné dni. Ide o skvelé odreagovanie sa od práce a školských povinností. Navyše práve pre rodinné návštevy nájdete v Team Upe špeciálnu zľavu na vstup.

Team Up je odpoveďou aj pre tých, ktorí zvažujú kam vziať cez víkend očakávanú návštevu či ako prekvapiť partiu dobrých priateľov. Vytvorte si spoločne s najbližšími zážitky, ktoré vám už nikto nevezme.

A ak žijete mimo hlavného mesta a chystáte sa do Bratislavy, nemali by ste toto miesto opomenúť a zaradiť ho do svojich plánov. V jednej lokalite, ktorá je skvele dostupná cez obchvat vybavíte tak zábavnú Team Up hru, ako aj nakupovanie v Shopping palace a v lete aj kúpanie a vodné športy na Zlatých pieskoch. Rezervujte si svoj termín a doprajte si skvelú skupinovú zábavu

Oslava narodenín

Najmä detské oslavy môžu byť pre rodičov často nočnou morou. Neporiadok po celom byte a množstvo starostí s organizáciou – program, občerstvenie, výzdoba. Je oveľa jednoduchšie poľahnúť sa na odborníkov, ktorí majú s organizáciou detských osláv bohaté skúsenosti.

Oslava v Team Upe zabaví malých aj veľkých oslávencov vo veku od 5 do 100 rokov. O program sa postará hra Team Up, v ktorej oslávenci spolu s gratulantami zmerajú svoje sily a popasujú sa s rôznymi úlohami – od logických hádaniek, cez úlohy, ktoré preveria šikovnosť, obratnosť, zmysel pre rovnováhu, či silu.

„Slovenský Boyard“ zvládnu bez problémov malí aj veľkí. Oslava sa tak stane udalosťou, ktorá ušetrí čas pri organizácii a zabaví všetkých účastníkov.

Samozrejmosťou je aj možnosť objednávky občerstvenia a výzdoby. Párty balík je jednoducho najlepšou voľbou pre každého, kto chce šetriť čas – Aby ste len prišli a mohli v pohode oslavovať.No nielen deti ocenia takúto aktívnu oslavu narodenín. Posedenie s priateľmi a super zábavu rámci boyardovskej hry si nepochybne užijú aj oslávenci, ktorí už dávno opustili brány škôlky. Postup je prakticky rovnaký, ako v prípade detských osláv – a tým prvým krokom je rezervácia termínu. So všetkým ostatným – od občerstvenia, po výzdobu vám radi pomôžeme.

Rozlúčka so slobodou

Aký by to bol vstup do manželstva bez poriadnej rozlúčky so slobodou. Niekto dáva prednosť pitke a divokej párty, no je mnoho takých, ktorí si chcú túto udalosť spestriť niečím netradičným. A v takom prípade je tu Team Up, kde môžete zažiť aj pri tejto príležitosti množstvo skvelej zábavy, a urobiť si rozlúčkové fotografie, ktoré budete môcť ukázať budúcej manželke, svokre, aj deťom.

V jednotlivých miestnostiach si so svojou družobnou skupinkou môžete vyskúšať spoluprácu pri udržiavaní rovnováhy na páke, zostreľovaní pingpongových pálok na strelnici, istotu svojich rúk pri úlohe elektrina, či „zaplávať“ si v bazéne plnom plastových guličiek.

kam v Bratislave zábava