Skip to content Skip to footer

HRY NA FIREMNÝ VEČIEROK: PREKVAPTE KOLEGOV ORIGINÁLNYM PROGRAMOM

Team Up sa často označuje ako slovenská pevnosť Boyard. Tento priestor v bezprostrednej blízkosti bratislavských Zlatých pieskov však neznamená len zábavné hry na firemný večierok. Vyznačuje sa viacerými kvalitami, ktoré ocení firma každej veľkosti. Od dostatočnej kapacity, skvelej dostupnosti a bezproblémového parkovania, až po skvelé možnosti cateringu a výkonnú technológiu. Ak hľadáte miesto, kde vaši zamestnanci zabudnú na bežné starosti a oživia svojho tímového ducha, práve ste ho našli!

TEAMBUILDING

Teambuilding je team-upová klasika. Veď už samotný názov napovedá, že v týchto priestoroch nájdu návštevníci aktivity, ktoré významným spôsobom podporujú tímového ducha a utužovanie vzťahov. A to je pochopiteľne cieľom každého teambuildingu. Ak firemné stretnutia organizujete, určite ste už viac krát narazili na problém ako zamestnancov nielen zabaviť, ale i podporiť tímovosť a spoluprácu. Nechajte program a organizáciu na nás a užite si zábavu spoločne s kolegami!

Naše miestnosti ponúkajú priestor na rozvíjanie vzťahov, zábavu, no potrápia aj mozgové závity. Čo je však najdôležitejšie, takmer dozaista prebudia chuť súťažiť, podať čo najvyšší výkon a najmä spolupracovať. Udržať rovnováhu na páke, či prekonať prekážky bez toho, aby ste sa dotkli zeme, by ste sa bez podpory celého tímu snažili len márne.

firemný večierok teambuilding

Netreba sa však obávať. Každá z úloh sa dá fyzicky zvládnuť. A na rozdiel od originálneho Boyardu, v Team Upe vás v prípade prešvihnutia časového limitu nečaká hladomorňa. Jediným trestom je, že to treba skúsiť znova. V hre sú aj aktivity, kde si na svoje prídu aj kolegovia s miernymi zdravotnými obmedzeniami.

Navyše v Team Upe spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá váš teambuilding, či akúkoľvek inú aktivitu premení na jedinečný zážitok prostredníctvom hier vo virtuálnej realite. Tieto aktivity ponúkame ako atraktívny doplnok, či ako alternatívu pre tých členov tímu, ktorých stav nedovoľuje sa zúčastniť klasickej hry Team Up. Rezervujte si teambuilding, ktorý vás skutočne spojí!

VYBERTE SI Z NAŠICH AKTIVÍT

HRY NA FIREMNÝ VEČIEROK

Okrem zábavnej hry na firemný večierok ponúka Team Up aj príležitosť na zorganizovanie jedinečnej žúrky v každom ročnom období. Či už chcete organizovať vianočný večierok, alebo letnú párty, Team up je skvelou voľbou. Ponúka dostatočnú kapacitu až pre 200 ľudí, možnosť dekorácie priestoru, i zabezpečenie vhodného cateringu, či doplnkového programu. Samozrejmosťou je nielen spestrenie večierka v podobe hry Team Up, ale aj kvalitné ozvučenie priestoru, aby ste svoju párty mohli doplniť vhodnou hudobnou produkciou.

vianočný večierok Bratislava

V letných mesiacoch návštevníkov vášho večierka v priestoroch Team Upu nepochybne poteší veľká terasa, ako stvorená pre letný drink pod hviezdami. Booknite si termín na firemnú party včas, miesta sa nám rýchlo míňajú.

vianočný večierok catering

HACKATHON

Vďaka mimoriadne kvalitnému pripojeniu na internet, aj vďaka technologickej výbave a skvelému ozvučeniu, je Team Up vhodným priestorom aj pre organizovanie programátorských stretnutí. Skvelý hackathon doplnený jedinečným programom sa dá zažiť v Team Upe. Kreatívne prostredie v ľahko industriálnom štýle priam vyzýva k stretnutiu nových generácií šikovných ľudí nielen z IT, ale aj iných oblastí biznisu a k hľadaniu nových riešení zaujímavých úloh, nových pohľadov na rôzne témy a problémy dneška, či nových vízií.

konferencie

Súčasťou vybavenia je samozrejme projekčná technika, ozvučenie a klimatizácia priestoru. Priestor je mimoriadne variabilný a jeho zariadenie a celkovú organizáciu konferencie, či iného typu podujatia, uľahčujú nákladné výťahy priamo z parkoviska. Samozrejmosťou je možnosť prepojiť aj konferenciu s hrou a ponúknuť tak návštevníkom nezabudnuteľný zážitok, ktorý len ukotví tému podujatia, či vašu značku v pamäti účastníkov.

VYBERTE SI Z NAŠICH AKTIVÍT

Leave a comment