Skip to content Skip to footer

Konferenčné priestory v Team Up sú správnou voľbou pre firemné eventy

Team Up nie je iba zábavné centrum. Jeho devízou je multifunkčnosť. Okrem atraktívnych voľnočasových aktivít pre deti a dospelých ponúka aj veľké konferenčné priestory a miestnosti ideálne na firemné eventy.

Dve konferenčné miestnosti

Konferenčné priestory v Team Up sú moderné a vzdušné. Viete ich využiť na školenia, prezentácie, workshopy, kick-off mítingy, diskusie alebo hackatony. Väčšia z dvoch dostupných sál poskytuje konferenčný priestor s veľkosťou viac ako 500 m2. Prislúcha k nemu ešte terasa s rozlohou 400 m2 a miestom pre fajčiarov, vďaka čomu sa do miestnosti zmestí až 250 osôb.

V tejto konferenčnej miestnosti sa nachádza potrebné technické vybavenie na organizáciu najrôznejších eventov v podobe zvukového systému, projektoru, mikrofónu aj flipchartu. Počas leta je priestor klimatizovaný a v zime, naopak, vykurovaný, aby sme zabezpečili hosťom čo najväčšie pohodlie.

Druhý konferenčný priestor má kapacitu do 40 osôb a nachádza sa v ňom projektor a flipchart. Je určený pre menšie skupiny. V oboch priestoroch je však možné zabezpečiť catering rôzneho druhu a ku každej miestnosti prislúcha bar s obsluhou. Nákladné výťahy z parkoviska priamo do Team Up uľahčujú prenos materiálu a prípravu eventov.

Akcie na kľúč

Konferenčné priestory Team Up môžete využiť na najrôznejšie akcie. Okrem formálnych firemných eventov vám vieme pripraviť aj zábavný teambuilding s využitím našej hernej zóny, v ktorej si vyskúšate hru v pevnosti, súboje vo virtuálnej realite alebo biliardový turnaj. Ďalšou alternatívou je celonočná firemná zábava spestrená dobrou hudbou (DJ alebo kapela), kvalitným jedlom, ochutnávkou vín a podobne.

Akcie pripravujeme na kľúč podľa požiadaviek klientov. Preto si viete naplánovať program, aký bude vyhovovať vašim hosťom. Spokojnosť s našimi službami vyjadrili už viaceré zahraničné korporáty alebo známe domáce spoločnosti.

Team Up sa nachádza na treťom poschodí nákupného centra STYLA Zlaté piesky v Bratislave. Má dobrú polohu a poskytuje vlastné bezplatné parkovisko. Súčasťou priestorov sú šatne s uzamykateľnými skrinkami, toalety aj sprchy.