Skip to content Skip to footer

KAM V BRATISLAVE ZA ZÁBAVOU? TEAM UP PONÚKA ŠIROKÉ MOŽNOSTI

Multifunkčné zábavné centrum Team Up je odpoveďou na vašu otázku, kam v Bratislave? Predstavuje ideálne miesto pre firemné akcie, teambuildingy, školenia či konferencie a zároveň ponúka priestor na zábavu s priateľmi, rodinné akcie, školské výlety, narodeninové oslavy pre deti aj dospelých.

Ak neviete kam v Bratislave s kamarátmi

Otestujte si súťaženie v tímoch, vymeňte posedenie v bare za niečo nové. Najväčším lákadlom v Team Up je hra v pevnosti. Pre hráčov máme pripravených 24 úloh v 20 miestnostiach, ktoré zdolávajú kombináciou fyzických zdatností, strategického aj logického myslenia a dobrej komunikácie.

Čakajú vás logické hádanky, lezecká stena, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť, hudobný rébus a viacero ďalších výziev. Jednotlivé úlohy musíte postupne zvládať, aby ste získali indície a vylúštili hádanky, ktoré vám pomôžu k odomknutiu finálových miestností. Vďaka tomu, že túto hru absolvujete v tíme, zažijete s priateľmi veľa zábavy.

Ďalšou možnosťou sú hry vo virtuálnej realite. V rámci nich zamierite na lyžiarsky svah, budete čeliť mimozemšťanom alebo ukážete umenie s mečom. To všetko bude ladené do súťažnej formy a tím s najvyšším skóre zvíťazí. Ak ste fanúšikovia biliardu, vyskúšajte naše profesionálne stoly a zasúťažte si.

Skvelé miesto pre detskú párty aj firemnú akciu

V prípade, že rozmýšľate nad tým, kam v Bratislave s deťmi a hľadáte pre nich možnosti trávenia voľného času, radi pomôžeme. Všetky vyššie spomenuté aktivity sú dostupné aj pre vaše ratolesti. Navyše dokážeme zorganizovať originálnu narodeninovú oslavu alebo detskú párty s programom na jednu až tri hodiny. Okrem zábavného programu prichystáme výzdobu s občerstvením.

Samostatnou kapitolou je možnosť teambuildingu, na ktorom v neformálnej atmosfére odbúrate bariéry zo štandardného pracovného prostredia. V rámci unikátneho priestoru s rozlohou 1800 m2 a kapacitou až 250 osôb sa zabavia všetci zamestnanci bez ohľadu na vek alebo kondíciu. Váš program môže doplniť živá hudba či kvalitný catering. Ak si prenajmete celý objekt, k dispozícii budete mať aj bar ako stvorený na celonočnú zábavu.

Team Up sa nachádza na treťom poschodí nákupného centra Styla na Zlatých pieskoch v Bratislave, kde bez problémov a zadarmo zaparkujete. Výhodou je veľkorysosť vnútorných priestorov. Nájdete tu sprchy, šatne aj spoločenskú zónu.