Skip to content Skip to footer

Ak hľadáte darček pre chlapca, doprajte mu zábavu v kruhu kamarátov

Chcete potešiť svoje dieťa netradičným zážitkom, ale neviete, čo by to malo byť? Skúste ho vziať do unikátneho multifunkčného zábavného centra v Bratislave. Team Up ponúka pestré možnosti aktivít, ktoré sú ako stvorené na darček pre chlapca.

Začnime hrou v pevnosti, ktorá je určená pre tímy. Minimálny počet hráčov v jednom družstve sú dvaja, maximálny piati. V prípade účasti väčšieho množstva hráčov vznikne viacero tímov. V hernej zóne je pripravených 24 úloh, ktoré sa dajú plniť v ľubovoľnom poradí. Úlohy netrvajú dlhšie ako dve až štyri minúty. Všetky majú časový limit a treba počítať s tým, že nie každú musíte splniť hneď na prvý pokus.
Jednotlivé úlohy preveria fyzickú zdatnosť, strategické a logické myslenie aj zručnosti v komunikácii. Pripravené sú logické hádanky, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť či hudobný rébus. Po splnení úloh získate indície na to, aby ste vylúštili hádanky a otvorili si zamknuté finálové miestnosti.

najlepší darček pre chlapca je Zábava bez obmedzení

Pri hre v pevnosti sa deti zabavia bez ohľadu na kondíciu. Úlohy zamerané na fyzickú silu sú zdolateľné vďaka tímovej spolupráci a dobrej taktike. Mysleli sme aj na tých, ktorí majú zdravotné obmedzenia. Nemusia sa zúčastniť všetkých úloh, tímu pomôžu iba v takých prípadoch, ktoré uznajú za vhodné a pri zvyšných môžu povzbudzovať a rozdávať rady.

Druhou alternatívou je virtuálna realita, ktorú si môžete vyskúšať aj ako jednotlivec alebo v rámci tímu. Na začiatku vám vyberieme hry tak, aby boli vhodné pre danú vekovú kategóriu. Počas hry dostane dieťa okuliare určené pre virtuálnu realitu a v každej ruke bude mať jednu konzolu. Kamaráti mu môžu radiť, ale sa na ňom dobre zabávať. Poslednou možnosťou je biliardový turnaj, k dispozícii je až desať profesionálnych stolov.

Darčekové poukazy pre rodiny a deti

Darček pre chlapca môžete zabezpečiť prostredníctvom darčekových poukazov. Hodinová vstupenka pre deti do 15 rokov stojí 9,90 €, na dve hodiny je to 19,80 € a na tri hodiny za zvýhodnených 24,75 €. Ponúkame tiež rodinné darčekové poukazy, ktoré sa dajú uplatniť počas víkendov, sviatkov a školských prázdnin.

Team Up sa nachádza v nákupnom centre Styla na Zlatých pieskoch v Bratislave a je otvorený od utorka do nedele v rovnakých časoch od 10.00 do 22.00 h. V rámci zábavného centra nájdete šatne, uzamykateľné skrinky a spoločenskú zónu s možnosťou občerstvenia. Výhodou je jednoduchá dostupnosť prostredníctvom hromadnej dopravy alebo autom, ktoré môžete zaparkovať na jednom z viac ako 300 bezplatných miest.