Pre deti akého veku je Team Up vhodný?

Pre deti mladšie ako 10 rokov odporúčame, aby bola v tíme aspoň jedna dospelá osoba. Bez dospelej osoby môžu byť niektoré úlohy náročné na pochopenie a deti si hru nebudú môcť užiť naplno.

Pre deti mladšie ako 15 rokov, ktoré vstupujú do hry bez sprievodu dospelej osoby, je potrebné odovzdať vyhlásenie podpísané zákonným zástupcom. Vyhlásenie je k dispozícií na našej recepcii alebo na stiahnutie tu

Treba prísť v predstihu?

Pred vstupom do hry je vhodné prezliecť sa do športového oblečenia a absolvovať vysvetlenie pravidiel (5 až 10 minút), preto určite príďte v predstihu aspoň 20 minút pred začatím vašej hry (uvedenej v rezervácii)

Ako sa do Team Up obliecť?

Prezlečiete sa v našich priestoroch. Určite si nezabudnite čistú, športovú obuv. Náš priestor je v zime vykurovaný a v lete klimatizovaný. Tričko s krátkym rukávom a krátke nohavice budú stačiť.

Ako dlho trvá hra?

Úlohy plníte v ľubovoľnom poradí. To ako dlho budete v hre, závisí od toho, ako dlho vás naša hra bude baviť a od šikovnosti hráčov. Zdolať všetky úlohy nie je podmienkou, avšak zvyčajne to hráčom trvá dve až tri hodiny. Pre detské oslavy odporúčame aspoň 2 hodiny. Čas v našej hre plynie naozaj rýchlo. Konečná cena sa vyráta podľa počtu minút strávených v hre.

Môžem si priniesť vlastnú tortu?

Detská oslava alebo party pre deti nemôže byť bez torty. Takže áno. Na požiadanie vám poskytneme taniere a príbory.

Môžem si priniesť vlastné nápoje?

Nie, nie je to potrebné. Limonádu a iné nápoje ponúkame v našej kaviarni.