22.11.2019

Zážitok ako darček pod stromček neskončí v skrini

Blížia sa Vianoce a vo vzduchu sa opäť začína vynárať otázka, čím obdarovať svojich najbližších. Darovať zážitok ako darček je jedna z najlepších možností, ako niekoho obdarovať. Zatiaľ čo niekto si nakupovanie vianočných darčekov skutočne užíva, pre iných je to stresujúce a nie veľmi obľúbené obdobie. V Team Up sme sa preto tento rok zahrali na vianočných škriatkov a s tým ako potešiť rodinu či priateľov vám radi poradíme. 

Originálny zážitok ako darček poteší kedykoľvek 

Čo tak skúsiť to tento rok trochu inak? Pyžamo, ponožky či knihy sú už obohranou platňou, ktorou veľké prekvapenie na tvári obdarovaného asi nevykúzlite. Ak chcete svojich blízkych skutočne potešiť, prekvapiť a možno aj trochu šokovať, darujte im zážitok v našom zábavno-adrenalínovom parku Team Up. Na rozlohe viac ako 1800m2  vás čaká 20 miestností s 20 úlohami, ktoré preveria fyzickú kondíciu, ale i myseľ a logické myslenia a v neposlednom rade i tímového ducha. Zážitok ako darček zo zábavného parku TeamUp je originálny nápad, ktorý neskončí v skrini a poteší kedykoľvek.

Zážitok, ktorý pretrváva 

Hovorí sa, že ľudia si nepamätajú čo ste im povedali, ale to ako sa s vami cítili. Prostredníctvom času stráveného v Team Up darujete spomienky, vďaka ktorým na vás bude rodina či priatelia ešte dlho spomínať. Pri príležitosti Vianoc sme si pre vás pripravili zvýhodnené darčekové poukazy, ktoré sú k dispozícii ako vianočný darček pre jednotlivcov alebo celú skupinu. Zážitok ako darček vo forme vianočného rodinného poukazu je skvelý spôsob, ako s najbližšími stráviť čas spoločnými aktivitami. Úlohy plníte vždy v tímoch, čo znamená, že si vzájomnú súdržnosť môžete jednoducho utužiť. Na svoje si tu príde brat, ktorý má súťaživosť jednoducho v krvi, sestra, ktorá miluje objavovať nepoznané i rodičia, pre ktorých je lúskanie logických hádaniek hračka. Team Up je jednoducho miesto pre každého, o čom vás radi presvedčíme osobne.

Naše darčekové poukazy za zvýhodnené ceny si teraz môžete rezervovať v pohodlí domova na tomto mieste**VIANOČNÝ ** DETSKÝ darčekový poukaz na 2 hod. (deti do 15 rokov)
platnosť do 30.08.2022 / vstup pre 1 dieťa
17,90 €
x
**VIANOČNÝ** darčekový poukaz na 2hod (dospelý)
platnosť do 30/08/2022 / vstup pre 1 osobu
26,99 €
x
**VIANOČNÝ** darčekový poukaz na 3hod (dospelý)
platnosť do 30/08/2022 / vstup pre 1 osobu
33,98 €
x
**VIANOČNÝ** rodinný poukaz na 3h. (akciové podm.)
platný len cez víkendy, sviatky, školské prázdniny / platný do 30/08/2022 / 5 osôb/ max 2 osoby nad 15 rokov
89,90 €
x
Darčekový poukaz na 1 hod (Dospelý)
vstupenka
15,90 €
x
Darčekový poukaz na 2 hod (Dospelý)
Vstup do hry na 2 hodiny pre jednu osobu
31,80 €
x
Darčekový poukaz na 3 hod. (Dospelý)
Vstup do hry na 3 hodiny pre jednu osobu
39,80 €
x
Detský darčekový poukaz na 1 hod. (Deti do 15r)
vstupenka
9,90 €
x
Detský darčekový poukaz na 2 hod. (Deti do 15r)
pre deti do 15 rokov (vrátane)
19,80 €
x
Detský darčekový poukaz na 3 hod. (Deti do 15r)
pre deti do 15 rokov (vrátane)
24,76 €
x
Rodinný darčekový poukaz na 1 hod. (akciové podm.)
Rodinny darčekový poukaz platný len cez víkendy a sviatky
39,90 €
x
Rodinný darčekový poukaz na 2 hod. (akciové podm.)
Rodinný darčekový poukaz na 2 hodiny hry platný len cez víkendy a sviatky.
79,80 €
x
Rodinný darčekový poukaz na 3 hod. (akciové podm.)
Rodinný darčekový poukaz na 3 hodiny hry platný len cez víkendy a sviatky.
99,80 €
x
Všetky ceny sú vrátane 20% DPH


*Pri starsích verziách internetového prehliadača sa nezobrazuje okno s možnosťou platby. V takýchto prípadoch prosím aktualizujte váš prehliadač, alebo skúste nákup uskutočniť cez mobil alebo tablet, prípadne vyskúšajte platbu cez portál Inviton (ODKAZ TU) 

*Poukážky na email, Vám budu doručené z adresy info@Inviton.sk , ak používate GMAIL prosím skontrolujte si, či Vám poukážka nebola doručená do priečinku "REKLAMA" alebo "PROMOTIONS" 


Náhľad darčekových poukazov