16.5.2022

Zažite najlepší teambuilding pre firmy

Akcia na kľúč

TeamUp ponúka ideálne priestory na teambuilding pre firmy. Dokáže pripraviť výnimočnú akciu priamo na kľúč s celkovou kapacitou až 250 osôb. Navyše, priestory baru sú určené na celonočnú zábavu a firemný event vám môže spestriť doplnkový program v podobe DJ-a, kapely, ochutnávky vín a podobne. V prípade záujmu nie je problém zabezpečiť catering.

Výhodou TeamUp je celoročná dostupnosť. Priestory sú v zime vykurované a v lete klimatizované. K dispozícii máte šatne, sprchy a toalety. Vzhľadom na to, že všetky aktivity prebiehajú v interiéri, nemusíte sa prispôsobovať počasiu.

Odpadajú aj ťažkosti s parkovaním, keďže auto odstavíte pri nákupnom centre Styla na Zlatých pieskoch a na jeho treťom poschodí zažijete najlepší teambuilding pre firmy. Tieto slová potvrdzuje viacero spokojných zákazníkov vrátane zahraničných korporátov a prestížnych slovenských spoločností.  

Naše priestory

Čo ponúka teambulding pre firmy?

Teraz si poďme priblížiť, aké herné aktivity vás čakajú. Najväčším lákadlom je hra v štýle pevnosti Boyard. V rámci nej hráči v tímoch zdolávajú 24 úloh/20 miestností. Úlohy sú kombináciou fyzickej zdatnosti, strategického a logického myslenia, zručnosti v komunikácii.

Čakajú vás logické hádanky, lezecká stena, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť, hudobný rébus a veľa ďalších výziev. Hráči musia zdolať jednotlivé úlohy, získať indície a vylúštiť hádanky, aby sa im otvorili zamknuté finálne miestnosti.

Dobrý teambuilding pre firmy môže zatraktívniť biliardový turnaj. V Team Up sa nachádza až desať profesionálnych biliardových stoloch, čo dozaista postačí na zaujímavé súboje medzi kolegami. Ak však nie ste fanúšik biliardu, máme pre vás pripravenú virtuálnu realitu s viac ako tridsiatkov atraktívnych hier.

Súčasťou pracovných kolektívov sú ľudia rôzneho veku, kondície a niektorí majú zdravotné znevýhodnenie. V TeamUp však myslíme aj na to. Chceme, aby sa zabavili všetci zamestnanci. Preto je pripravených viacero úrovní náročnosti jednotlivých úloh alebo jednoduché hry vo virtuálnej realite.