10.6.2022

Zábavné teambuilding aktivity zblížia každý kolektív

Ak hľadáte špecialistu na teambuilding aktivity, Team Up je správna adresa.  Práca z domu je v súčasnosti čoraz viac rozšírená a obľúbená. Home office však limituje zamestnancov pri nadväzovaní bližších vzťahov s kolegami. Na vzájomné spoznávanie sa a zlepšenie komunikácie v rámci kolektívov preto môžu poslúžiť teambuilding aktivity. Tie sa tešia popularite v každej firme. 

Tímová rivalita

Najviac zábavy zažijete pri hre v štýle pevnosti Boyard. V hernej zóne bude nachystaných až 24 rôznych úloh, ktoré tímy plnia v ľubovoľnom poradí. Úlohy netrvajú viac ako dve až štyri minúty, každá z nich má časový limit na zdolanie a nie všetky sa musia podariť splniť hneď na prvýkrát.

Výhodou je, že v rámci plnenia jednotlivých úloh zlepšujete spoluprácu s kolegami v menšej skupine a zároveň súperíte s ostatnými družstvami. Počas hry neustále vidíte skóre vašich konkurentov, čo vás môže motivovať k lepším výkonom a taktiež k vytvoreniu zaujímavej rivality medzi tímami. 


Priestor pre teambuilding aktivity v širokom rozsahu

Aké úlohy sú pre vás pripravené? Rôznorodé. Preveria fyzickú zdatnosť, strategické aj logické myslenie a tiež komunikačné zručnosti. Na hráčov čakajú logické hádanky, lezecká stena, postrehové úlohy, vedomostný kvíz, úniková miestnosť či hudobný rébus.

Podstatou tejto teambuilding aktivity je zdolať jednotlivé úlohy, získať indície a vylúštiť hádanky, aby sa hráčom otvorili finálne miestnosti. Po skončení hry nasleduje návrat do spoločenskej miestnosti, kde sa môžu účastníci teambuildingu osviežiť a podeliť sa o zážitky z hry.

TeamUp ponúka aj ďalšie teambuidilng aktivity. Zábavné súboje môžete zažiť pri biliardovom turnaji. K dispozícii bude desať profesionálnych biliardov stolov, ktoré preveria vaše hráčske umenie. Druhou alternatívou je virtuálna realita s bohatým zoznamom možností. 

Dostatok miesta aj pre veľké skupiny

TeamUp disponuje veľkými priestormi pre teambuilding aktivity s celkovou kapacitou až 250 osôb, v ktorých sa nachádza aj bar na celonočnú zábavu. Interiér je v lete klimatizovaný a v zime vykurovaný. Nachádzajú sa v ňom šatne, sprchy aj toalety, takže všetko nájdete na jednom mieste.

V prípade záujmu pre vás dokážeme pripraviť akciu na kľúč s pestrým doplnkovým programom (DJ, kapela a pod.) a cateringom. Ani pri veľkom počte nebudete mať problémy s parkovaním. Team Up sa nachádza na treťom poschodí nákupného centra Styla na Zlatých pieskoch, pred ktorým nájdete aj veľké parkovisko.