20.4.2022

Zábava v Bratislave: Herná zóna s desiatkami úloh, virtuálna realita či biliard

Zábava v Bratislave: TeamUp ponúka unikátnu hernú zónu s 24 rôznorodými úlohami, virtuálnu realitu alebo biliard. Ak hľadáte zábavný park pre deti v hlavnom meste, v ktorom budú môcť šantiť v každom ročnom období a za každého počasia, Team Up je správna voľba. Ponúka unikátnu hernú zónu s 24 rôznorodými úlohami, virtuálnu realitu alebo biliard.

Previerka schopností

Team Up poskytuje viacero možností trávenia voľného času. Najlákavejšou je originálny zábavný park pre deti v štýle pevnosti Boyard, známej aj z televíznych šou po celom svete. V ňom je pripravených pre hráčov 24 úloh/20 miestností, ktoré zdolávajú kombináciou fyzických zdatností, strategického aj logického myslenia a dobrej komunikácie.

Na malých hráčov čakajú logické hádanky, lezecká stena, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť, hudobný rébus a viacero ďalších výziev. Jednotlivé úlohy musia postupne zdolať, aby získali indície a vylúštili hádanky, ktoré im pomôžu k odomknutiu finálových miestností.

Ak máte záujem o inú alternatívu, pripravíme pre vás atraktívny biliardový turnaj na profesionálnych stoloch alebo súboje vo virtuálnej realite. V rámci nich bude musieť  člen tímu zdolať lyžiarsky svah, zvládnuť konfrontáciu s mimozemšťanmi alebo ukázať umenie s mečom. To všetko bude ladené do súťažnej formy a tím s najvyšším skóre zvíťazí. 

Herná zóna

Zábava v Bratislave, zábava pre deti, detská party

Team Up neslúži len ako zábavný park pre deti. Môžete v ňom zorganizovať originálnu oslavu alebo párty pre svoje ratolesti. Aktivita pre deti bude trvať jednu až tri hodiny, v závislosti od vašich požiadaviek.

V prípade záujmu o párty balík dostanete výzdobu s občerstvením, v ktorom sú zahrnuté štyri pizze a štyri litrové limonády. Narodeninový oslávenec navyše dostane na krk medailu a oslavu mu bude pripomínať pamätná fotografia.

Najlepšia zábava v Bratislave sa nachádza na treťom poschodí nákupného centra Styla na Zlatých pieskoch, kde bez problémov a zadarmo zaparkujete. Výhodou Team Up je veľkorysosť vnútorných priestorov. Nájdete tu sprchy, šatne aj spoločenskú zónu, kde sa môžu deti občerstviť a porozprávať s kamarátmi. Obľúbenosť Team Up potvrdzuje aj popredné umiestnenie v rebríčku Trip Advisor na základe hodnotenia návštevníkov.