21.01.2019

Teambuilding v Team Up

teambuilding+1.jpg

Najčastejšie otázky o teambuildingu v Team Up

  • Je Team Up fyzicky náročný/ vhodný aj pre menej aktívnych kolegov? - U nás sa výborne zabavíte bez ohľadu na Vašu kondičku alebo vek. Úlohy zamerané na fyzickú silu viete vždy zdolať spoluprácou a dobrou taktikou. Okrem fyzickej sily si otestujeme Vašu šikovnosť v minigolfe, ako sa Vám trasú ruky v hre "elektrina", aký dobrý je Váš hudobný sluch v hre "hudobná hádanka", aké su Vaše kolektívne vedomosti v hre "kvíz" .... viac Vám už toho neprezradíme aby sme Vám nepokazili zážitok.
  • Treba prísť v predstihu?  -  pred vstupom do hry je potrebné prezliecť sa a absolvovať vysvetlenie pravidiel (5-10 minut), preto určite prídite v predstihu aspoň 20 minut pred začatím  Vašej rezervácie.
  • Ako sa do Team Up obliecť? - Prezlečiete sa v našich priestoroch. Určite si nezabudnite čistú, športovú obuv. Náš priestor je v zime vykurovaný a v lete  klimatizovaný. Tričko s krátkym rukávom a krátke nohavice budú stačiť.
  • Ako dlho trvá hra? - Úlohy plníte v ľubovoľnom poradí. To ako dlho budete v hre záleží len od toho, koľko Vás naša hra bude baviť a šikovnosti hráčov. Zdolať všetky úlohy nie je podmienkou, avšak v priemere to hráčom trvá dve až tri hodiny. 
  • Môžem sa po hre osprchovať? - Áno, k dispozícii su pre Vás v našich priestoroch aj sprchy. Je potrebné si priniesť vlastný uterák.

Rezerváciu našej hry vykonáte online TU 

Pre cenovú ponuku prosím kontaktujte Zuzana Madarásová – Keszocze, zuzana@teamup.sk, +421 940 627 133

 

Teambuilding v Team up - ako to celé prebieha

 

Team Up sa nachádza na 3.poschodí nákupného centra   na Zlatých pieskoch.

Do našich priestorov na sa dostanete výťahmi pri vstupe A.

 

 

Pred vstupom do hry je potrebné prezliecť sa a absolvovať vysvetlenie pravidiel (5-10 minút), preto určite prídite v predstihu aspoň 20 minut pred začatím Vašej rezervácie.

Svojich spoluhráčov počkáte v priestoroch našej spoločensej zóny s barom.

Na prezlečenie sú Vám k dispozícii šatne a na úschovu vecí zamykateľné skrinky.

Team up spoločenska zóna

Našu hru zdolávate vždy v tíme. Minimálny počet hráčov v tíme je 3, maximálny 5. Ak je Vás v tíme napríklad 9 hráčov. Budete súťažiť v dvoch tímoch. 5 a 4 hráči.

Keď budete všetci hráči pripravení, náš  inštruktor rozdá hráčom náramky s čipom a zaregistruje ich do tímov.

Následne inštruktor odvedie hráčov do hernej zóny kde im vysvetlí pravidlá a hneď po inštruktáži začnú hrať.

Video pravidlá hry

V hernej zóne na hráčov čaká 24 úloh, ktoré plnia v ľubovolnom poradí. Jednu úlohu môže plniť vždy len jeden tím. Další tím zatiaľ plní inú úlohu.  Každá úloha ma časový limit na jej zdolanie. Úlohy netrvajú dlhšie ako 2 až 4 minúty. Treba však rátať s tým že úlohu nezdoláte na prvý pokus.

Ak je úloha obsadená, hráči si nájdu inú voľnú úlohu.

Počas hry vždy vidíte skóre všetkých tímov a viete tak vyhodnotiť ako sa darí Vašim kolegom.

Počas hry hráči kedykoľvek vedia opustiť hernú zónu a ísť na WC, napiť sa do baru, prípadne si zobrať niečo zo skrinky.

 

Herná zóna

Úloha „strelnica”

 

Úloha „bazén”

Úloha „elektrina”

A takto nejak môže v konečnom výsledku vyzerať váš teambuilding

Po skončení hry sa hráči vrátia späť do spoločenskej zóny, kde sa ešte môžu  občerstviť a zdielať zážitky z hry. Prípadne vyhlásiť víťazný tím.