10.12.2021

Teambuilding a firemné hry v jednom na úžasnom mieste

Teambuilding a firemné hry v jednom na úžasnom mieste

Bez ohľadu na to, či ste v práci menší alebo väčší kolektív, občas si potrebujete oddýchnuť od povinností. Ideálnou možnosťou na odreagovanie je teambuilding, v rámci ktorého spoznáte svojich kolegov aj z inej stránky. Spoločné aktivity môžu pomôcť k vylepšeniu medziľudských vzťahov aj k zvýšeniu efektivity v zamestnaní.

Team Up vám ponúkne nezabudnuteľný zážitok, ktorý stmelí partiu zábavnou formou. Na výber budete mať pomerne široký okruh aktivít. Hlavnou atrakciou je tímová hra inšpirovaná známou pevnosťou Boyard, ktorú spopularizovali televízne relácie vysielané po celom svete. Dnes je tento typ hry obľúbený po celom svete a známy aj pod názvom escape room. Ďalšou možnosťou pre vás je biliardový turnaj vedený v profesionálnom duchu alebo tímové zápolenia vo virtuálnom svete (VR). 

Teambuilding – skvelá zábava bez obmedzení

Nemusíte sa obávať toho, že hry budú určené len pre najmladších zamestnancov. Pripravíme pre vás viacero úrovní náročnosti, aby sa zabavili všetci zúčastnení, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo fyzickú kondíciu. Kolegovia s výrazným obmedzením mobility si môžu vychutnať zážitky vo virtuálnej realite. 

Ak si hovoríte, že vaša spoločnosť je príliš veľká na to, aby mohla absolvovať teambuilding, mýlite sa. V rámci priestoru s rozmerom 1800 m2 dokážeme zabaviť až 250 osôb. K dispozícii je veľká sála pre 200 návštevníkov a menšia, ktorá príjme 50 ľudí. Každá má samostatný bar s obsluhou. Ďalším atraktívnym priestorom je rozlohou veľkorysá terasa (400 m2) s výhľadom a priestorom pre fajčiarov, na ktorej v lete nechýbajú slnečníky, gril a ďalšie vybavenie podľa vašich predstáv.

Dokážeme sa prispôsobiť vašim potrebám a zabezpečíme teambuilding na kľúč. Dostupný bude doplnkový program ako vlastný DJ, osvetlenie, živá hudobná produkcia, ochutnávka vína a podobne. Priestory baru sú ako stvorené na celonočnú zábavu, postaráme sa aj o catering. Výhodou je možnosť exkluzívneho prenájmu celého priestoru a fakt, že aktivity v interiéri je možné organizovať celoročne. 


Skvelá dostupnosť

Priestory v TeamUp sú v zime vykurované a v lete klimatizované. Preto vám postačí tričko s krátkym rukávom a krátke nohavice. Odporúčame priniesť si veci na prezlečenie, keďže môžete využiť šatne a sprchy. Na zdolanie všetkých úloh budete potrebovať dve až tri hodiny, ale absolvovanie kompletného programu, samozrejme, nie je povinné. 

TeamUp sa nachádza na 3. poschodí nákupného centra Styla na bratislavských Zlatých Pieskoch. Ponúka vlastné parkovisko a jednoduchú a rýchlu dostupnosť z rôznych kútov mesta. Spoločenský priestor i hernú zónu už využili na teambuilding viaceré zahraničné korporáty či popredné slovenské firmy. Teraz môžu spríjemniť čas strávený s kolegami aj vám. 

Kontakt:

Zuzana Madarasová - Keszocze

tel: (+421) 940 627 133

e-mail: zuzana@teamup.sk