5.3.2020

Odlíšte sa od konkurencie: Ochutnávka najlepších firemných podujatí

Kladiete vo svojom podnikaní dôraz na inovatívny a originálny prístup? Zakladá si vaša spoločnosť na dobrých vzťahoch a otvorenej komunikácii? Potom je práve Team Up miestom, ktoré by ste si do svojho pracovného diára na tento rok mali poznačiť.

Svoju dôveru nám pri organizovaní firemných akcií v minulosti zverilo množstvo renomovaných spoločností. Rozhodli sme sa vám preto niektoré podujatia bližšie priblížiť a zodpovedať tak otázku, čo všetko vieme v Team Up vašej firme ponúknuť. Usporiadanie eventu v Team Up je výborný nápad ako: 

Odmeniť svojich zamestnancov

Každý úspešný manažér vie, že odmena a uznanie je pre zamestnancov tou najlepšou motiváciou. Jedným z najpopulárnejších podujatí u nás je práve firemný teambuilding, na ktorý sme v Team Upe profíci. Zabezpečíme, aby sa vaši pracovníci odreagovali, zabavili a zároveň tak utužili svoje vzťahy. Teambuilding však nie je len benefit pre zamestnancov, ale i spôsob ako prehĺbiť lepšie fungovanie vo firemných štruktúrach, či komunikáciu medzi viacerými pobočkami. Zmerať si svoje sily a zároveň načerpať nové, k nám v minulosti prišli napríklad i zamestnanci spoločnosti Slovnaft.  


Originálne predstaviť nový produkt

Chystáte v roku 2020 predstavenie nového produktu alebo služby a hľadáte neokúkaný spôsob ako na to? Aj s tým vám v Team Up radi pomôžeme. Naše vzdušné, moderné a variabilné prostredie ponúka potenciál pre rôzne predstavenia produktov zamestnancom i klientom. To, že lepšie je raz vidieť ako sto krát počuť, vie aj spoločnosť Janser, ktorá u nás v minulom roku pre svojich zamestnancov pripravila praktický workshop. Upevniť obchodné vzťahy

Najmä na prelome rokov je čas zhodnotiť čo sa za uplynulé obdobie podarilo a zároveň predstaviť vízie do budúcna. Veľmi obľúbené sú vianočné večierky, ale i firemné akcie spojené s naštartovaním nového obchodného roka. A ako utužiť vzťahy s klientmi či obchodnými partnermi lepšie než neformálnou cestou? Poďakujte svojej klientele i spolupracovníkom originálnym spôsobom v Team Upe a ona si vás tak určite zapamätá.


Spojiť programátorské esá

Vďaka modernému vybaveniu a technologickej výbave je Team Up ideálnym miestom aj pre špecifické stretnutia akým je napríklad Hackathon. Na svoje si prídu všetky programátorské hlavičky, ktoré okrem špičkovej výbavy, určite pri práci a kreovaní nových ideí, ocenia i moderné a kreatívne priestory. Rovnako tomu bolo aj pri podujatí VÚB s názvom NOVATHON, ktorý na 100% preveril kreatívnu dušu a vývojárske schopnosti zúčastnených.