29.1.2020

Naši inštruktori radia, ako hru v Team Up premeniť na víťazstvo

O tom, že je Team Up rodiskom zábavy a jedinečných zážitkov už asi viete. Naše úlohy sú však skvelou výzvou i pre tých, ktorým koluje v krvi súťaživosť a túžba po víťazstve. Pripravili sme si preto pre vás jednoduchý „Team Up manuál“ vďaka ktorému zdoláte naše úlohy ako šampión.

1. Príprava

Ak chcete Team-Up úlohy plniť hladko a s prehľadom, zanedbať by ste nemali už samotnú prípravu na hru. Z domu si prineste funkčné športové oblečenie a tenisky, ktoré vám zaistia rýchly a predovšetkým bezpečný pohyb. Hráčom vždy odporúčame prísť o 15-20 minút pred časom rezervácie, aby mali dostatok času na informovanie sa o hre a vypočutie si pravidiel od našich inštruktorov. Predtým ako sa do toho naplno pustíte a začnete plniť svoju prvú úlohu, informujte sa od našich inštruktorov o štandardnom čase úspešného splnenia danej disciplíny. Pomôže vám to urobiť si správny časový odhad

2. Stratégia

Každý úspešný hráč vie, že dobrá stratégia je 90% úspechu. Naše miestnosti odkrývajú tajomstvá úloh, ktoré sú veľmi premyslene vyskladané. Vyšvihnúť sa môžete svojou fyzickou kondičkou alebo naopak, prekvapiť svojich spoluhráčov bystrým umom. A ako by teda mala vyzerať správna Team Up stratégia? S úlohou sa najskôr dôkladne zoznámte, preskúmajte miestnosť a pouvažujte ako na to. Fyzické úlohy odporúčame striedať s tými logickými. Pri opakovanom neúspechu vyskúšajte zameniť poradie hráčov alebo sa k úlohe vrátiť neskôr. Ak by to predsa len nešlo, z vrecka môžete vytiahnuť žolíka, o ktorom vám viac povieme priamo na mieste. Ak súťažíte proti ďalšiemu tímu, určite nezabudnite jedným očkom sledovať aj obrazovku a aktuálny stav kolegov. 

3. Tímovosť

 „V jednote je sila“ platí v Team Up dvojnásobne. Zvoľte si pokrik, ktorý vašich spoluhráčov vyburcuje k tým najlepším výkonom. Ak chcete byť v Team Up vždy o krok vpred, vyberte si svojho kapitána, ktorý bude celú skupinu viesť. A keďže je Team Up hlavne o zábave, pauza na občerstvenie či oddych by mala byť povinnou jazdou. 

Tri hlavné zásady, ktorých by ste sa pri zdolávaní našich hier mali držať, už poznáte. A čo by vám naši inštruktori poradili na záver? Nezabúdajte, že dôležité nie je vyhrať, ale zúčastniť sa a hlavne sa dobre zabaviť!