23.2.2022

Letné tábory v TeamUp - nezabudnuteľné a zábavné

Bohatá ponuka pohybových aktivít aj hier zabaví každé dieťa a postará sa mu o nezabudnuteľný zážitok. Navyše, väčšie skupiny dostanú zvýhodnenú cenu vstupného. 

Najviac zábavy si deti užijú v hernej zóne, v ktorej na nich čaká 24 rôznorodých úloh. Plniť ich budú výlučne v tímoch, aby si precvičili spoluprácu v kolektíve. Zároveň sa môžu porovnávať s ostatnými skupinami a súťažiť o to, kto bude najlepší.

Ak si chcete ihneď pozrieť ponuku, nájdete ju tu: Letné tábory  v TeamUp 

Letné tábory v TeamUp - logické hádanky aj hudobný rébus

Úlohy sú kombináciou fyzickej zdatnosti, strategického a logického myslenia, zručnosti v komunikácii. Čakajú vás logické hádanky, lezecká stena, úlohy na postreh, vedomostný kvíz, úniková miestnosť, hudobný rébus a veľa ďalších výziev. Hráči musia zdolať jednotlivé úlohy, získať indície a vylúštiť hádanky, aby sa im otvorili zamknuté finálne miestnosti.

V každej miestnosti čaká na tím iná úloha, ktorú môže plniť vždy len jeden tím. Ďalší tím zatiaľ plní inú úlohu v inej miestnosti. Každá úloha ma časový limit na jej zdolanie. Úlohy netrvajú dlhšie ako 2 až 4 minúty. Treba však rátať s tým, že úlohu sa nemusí podariť dokončiť na prvý pokus. Ak je miestnosť obsadená, hráči si nájdu inú voľnú úlohu.

Počas hry vždy deti vidia skóre ostatných tímov a vedia tak vyhodnotiť, ako sa darí zvyšným účastníkom. Deti môžu kedykoľvek opustiť hernú zónu a ísť napríklad na toaletu, napiť sa do baru, prípadne si zobrať niečo zo skrinky.


Virtuálna realita a biliard

Letné tábory môže zatraktívniť aj virtuálna realita, ktorú takisto nájdete v priestoroch TeamUp. Pripravených je viac ako tridsať atraktívnych hier. Budete môcť zdolávať lyžiarsky svah, podstúpite súboje s mimozemšťanmi alebo ukážete umenie s mečom. V prípade záujmu môžete využiť až desať profesionálnych biliardových stolov.

Ak uvažujete nad tým, kam s deťmi na výlet, TeamUp predstavuje skvelú alternatívu pre menšie aj väčšie ratolesti. Poteší široký výber hier, ale aj kvalitné zázemie v podobe relaxačnej zóny, šatní či spŕch. Výhodou sú tiež spoločenské priestory s možnosťou občerstvenia.