10.7.2022

Detská párty ako skvelé spestrenie letných prázdnin

Školské povinnosti sa aspoň na dva mesiace skončili. Vaše ratolesti si užívajú letné prázdniny, ale zároveň im potrebujete pripraviť viacero alternatív na trávenie voľného času. Jednou z nich môže byť detská párty. V Team Up zažijú veľa zábavy v spoločnosti kamarátov a rovesníkov.

Výhodou našich priestorov je, že sú klimatizované, a tak sa nemusíte obávať letných horúčav. K dispozícii budete mať aj šatne na prezlečenie či uzamykateľné skrinky na odloženie vecí. Ak si objednáte párty balík, budú vás po príchode čakať vyzdobené stoly s limonádami a po skončení hier vám pripravíme pizzu. 


Detská párty so súťažným nábojom

Samozrejme, detská párty sa nezaobíde bez herných aktivít, ktoré môžu trvať jednu až tri hodiny, záleží od vašich požiadaviek. Prvou možnosťou je hra v štýle pevnosti Boyard. Malí hráči sa rozdelia, v závislosti od počtu účastníkov, do tímov, ktoré môžu mať minimálne dvoch a maximálne piatich členov. Keď sú deti pripravené, inštruktor im rozdá náramky s čipom a zaregistruje ich do družstiev. Následne hráčov odvedie do hernej zóny, kde si spoločne prejdú pravidlá. 

V hernej zóne sa nachádza 20 miestností, v ktorých bude pripravených 24 rôznorodých úloh. Tie sú kombináciou fyzickej pripravenosti, strategického aj logického myslenia a zručnosti v komunikácii. Hráči musia absolvovať jednotlivé úlohy, aby získali indície a vylúštili hádanky. Vďaka tomu sa im následne otvoria finálne miestnosti. Ak vytvoríte viacero tímov, detská párty môže dostať aj súťažný rozmer. Deti budú neustále vidieť, ako sa darí ich protivníkom a budú súperiť o prvé miesto.  

Pre deti mladšie ako 10 rokov odporúčame, aby bola v tíme aspoň jedna dospelá osoba. Bez dospelej osoby môžu byť niektoré úlohy náročné na pochopenie a deti si hru nebudú môcť užiť naplno. Pre deti mladšie ako 15 rokov, ktoré vstupujú do hry bez sprievodu dospelej osoby, je potrebné odovzdať vyhlásenie podpísané zákonným zástupcom.


Detská party v Team UP

Populárna virtuálna realita

Ak by vám hra v štýle pevnosti Boyard nestačila, Team Up ponúka aj medzi deťmi čoraz populárnejšiu virtuálnu realitu. V rámci nej si môžu vyskúšať až viac ako 30 hier, vďaka ktorým bude detská párty ešte atraktívnejšia. Budú napríklad zdolávať lyžiarsky svah, popasujú sa s mimozemšťanmi a ukážu svoje umenie s mečom.