15.01.2019

Detská oslava v Team Up

one-of-the-more-challenging.jpg

Najčastejšie otázky

 • Treba prísť v predstihu?  -  pred vstupom do hry je potrebné prezliecť sa do športového oblečenia a absolvovať vysvetlenie pravidiel (5-10 minut), preto určite prídite v predstihu aspoň 20 minut pred začatím Vašej hry (uvedenej v rezervácii.
 • Ako sa do Team Up obliecť? - Prezlečiete sa v našich priestoroch. Určite si nezabudnite čistú, športovú obuv. Náš priestor je v zime vykurovaný a v lete  klimatizovaný. Tričko s krátkym rukávom a krátke nohavice budú stačiť.
 • Ako dlho trvá hra? - Úlohy plníte v ľubovoľnom poradí. To ako dlho budete v hre záleží len od toho, koľko Vás naša hra bude baviť a šikovnosti hráčov. Zdolať všetky úlohy nie je podmienkou, avšak v priemere to hráčom trvá dve až tri hodiny. Pre detské oslavy odporúčame min. 2 hodiny. Čas v našej hre plynie naozaj rýchlo. Konečná cena záleží od počtu minút strávených v hre.
 • Aký je vhodný vek na hru Team Up
   Pre deti mladšie ako 10 rokov odporúčame aby bola v tíme aspoň jedna dospelá osobaBez dospelej osoby môžu byť niektoré úlohy náročné na pochopenie a deti si hru nebudú môcť užiť naplno
  Čo je to PARTY balik? -  Party balík je vhodný pre skupiny 6 až 10 detí
 • Pri objednaní party balíku, Vám pripravíme stôl s narodeninovou výzdobou, 4l limonády, 4x 450g pizzu, medailu pre oslávenca a polaroid fotku na pamiatku.
 • Môžem si priniesť vlastnú tortu? - Áno, na požiadanie vám poskytneme taniere a príbor. 
 • Možem si priniesť vlastné nápoje? - Nie, nie je to potrebné. Limonádu alebo iné nápoje si viete objednať v našom bare. 

Priebeh detskej oslavy v Team Up

Rezerváciu našej hry vykonáte online TU 

*V prípade záujmu o PARTY BALÍK napíšte pri objednávke do poznámky "PARTY BALIK" 

 

Pred vstupom do hry je potrebné prezliecť sa a absolvovať vysvetlenie pravidiel (5-10 minut), preto určite prídite v predstihu aspoň 20 minút pred začatím Vašej hry (pred časom uvedeným v rezervácii).

Svojich spoluhráčov počkáte v priestoroch našej spoločensej zóny/kaviarne.

*(Ak ste si objednali “PARTY BALÍK” pri príchode Vás budú čakať stoly s výzdobou a pripravené limonády. Pizza Vás bude čakať až po skončení hry).

Na prezlečenie sú Vám k dispozícii šatne a na úschovu vecí zamykateľné skrinky.

Team up spoločenska zóna

Našu hru zdolávate vždy v tíme. Minimálny počet hráčov v tíme je 3, maximálny 5. Ak na oslavu príde 9 detí budú teda súťažiť v tíme 5 a 4 hráči.

Keď budú všetci hráči pripravení, inštruktor rozdá deťom náramky s čipom a zaregistruje ich do tímov. (Je vhodné aby sa deti rozdelili do tímov vopred. Predídeme tak zbytočnému zdržaniu.)

Následne inštruktor odvedie hráčov do hernej zóny kde im vysvetlí pravidlá a hneď po inštruktáži začnú hrať.

Video pravidlá hry

V hernej zóne na hráčov čaká 24 úloh, ktoré plnia v ľubovoľnom poradí. Jednu úlohu môže plniť vždy len jeden tím. Každá úloha ma časový limit na jej zdolanie. Úlohy netrvajú dlhšie ako 2 až 4 minúty. Treba však rátať s tým že úlohu nezdoláte na prvý pokus.

Ak je úloha obsadená, hráči si nájdu inú voľnú úlohu.

Počas hry hráči kedykoľvek vedia opustit hernú zónu a ísť na WC, napiť sa do kaviarne, prípadne si zobrať niečo zo skrinky.

 

Herná zóna

 

Úloha „Bazén”

 

Po skončení hry sa hráči vrátia späť do spoločenskej zóny, kde sa ešte môžu občerstviť alebo zagratulovať oslávencovi.

*(ak ste si objednali “PARTY BALÍK” po skončení hry vás bude čakať pizza )