18.4.2019

10 DÔVODOV PREČO USPORIADAŤ TEAMBULDING ČI KONFERENCIU V TEAM UP

10 DÔVODOV PREČO USPORIADAŤ TEAMBULDING ČI KONFERENCIU V TEAM UP

Dobrý teambulding, ani poriadna konferencia sa nezaobídu bez príjemného miesta konania. O tom, po akých možnostiach sa môžete poobzerať v rámci nášho hlavného mesta, sme písali v článku ako nájsť v Bratislave vhodný priestor pre konferenciu: tradičné, aj netradičné riešenia. Dnes sa bližšie pozrieme na to, prečo je práve Team Up miesto, ktoré by ste pri plánovaní ďalšej z vašich firemných akcií určite nemali prehliadnuť.


1. Dostupná lokalita

Umiestnenie nášho centra v blízkosti Zlatých pieskov robí z Team Upu ľahko dostupné miesto bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre individuálnu dopravu autom, alebo prostredníctvom liniek mestskej hromadnej dopravy. Team Up leží v bezprostrednej blízkosti nákupného centra Shopping Palace a Tesco Zlaté piesky. Vzdialenosť od najbližšej zastávky električky je asi 10 minút. 


2. Bezproblémové parkovanie 

Ani v prípade individuálnej dopravy sa nemusíte ničoho obávať. Centrum je v bezprostrednej blízkosti bratislavského obchvatu a navyše jeho okolie disponuje nadštandardným počtom parkovacích miest – či už priamo v rámci obchodného centra Styla, alebo pri susedných centrách Shopping Palace a Tesco. U nás sa skutočne nemusíte báť, že by ste nemali kde zaparkovať. 
 

3. Moderný priestor 

Priestor nášho centra je mladistvý a moderný. Snažíme sa udržiavať interiér v trendy hravom štýle, no sme pripravený osloviť všetky generácie účastníkov kurzov, konferencií, školení, či firemných párty. 

4. Variabilita priestoru 

Jednou z najväčších výhod nášho centra je jeho variabilita. Náš priestor dokáže vyhovieť takmer všetkým požiadavkám a dizajnovým trendom. Oddelený priestor špeciálne určený pre hromadné podujatia je možné dokonale prispôsobiť štýlu vašej značky. 
 
5. Dostatočná kapacita

V Team Upe pohodlne usadíte až 250 hostí. Táto kapacita, kombinácii s dostupnosťou a možnosťami parkovania, z nás robia skvelý priestor aj pre väčšie konferencie, či firemné žúry a teambuildingy. 
 
6. Kvalitné ozvučenie 

Ku konferenciám a firemným akciám nepochybne patrí aj zodpovedajúce technické zázemie. V Team Upe sme pripravení – máme kvalitné ozvučenie priestoru aj projekčnú techniku. Naše technické vybavenie je zárukou, že prezentované informácie nezostanú bez povšimnutia.  

7. Nadštandardné internetové pripojenie

 V našom centre sme pripravení aj na podujatia, ktoré sú vyžadujú mimoriadne kvalitné internetové pripojenie. Konferencie IT nadšencov, stretnutia programátorov, šikovných hlavičiek, či podujatia s telekonferenciami – aj toto v Team Upe zvládneme.  

8. Bohaté možnosti cateringu 

U nás nie ste zviazaní jedným štýlom kuchyne, či jedálnym lístkom. Catering zabezpečujeme na mieru v závislosti od vašich požiadaviek, želaní a možností.
 
9. Skvelý doplnkový program 

V Team Upe na viac ako 100% platí, že sa pri teambuildingu, či konferencii vaši účastníci nebudú nudiť. Množstvo aktivít a naša skvelé hra alá Boyard môžu byť rezervované len a len pre vás.

 

10. Priestranná terasa s výhľadom na Bratislavu

A vo chvíľach, kedy si treba oddýchnuť od hry, návalu informácií a nadýchať sa trochu kyslíka, môžete najmä v letných mesiacoch využiť našu priestrannú terasu. 
 
Príďte sa presvedčiť, že Team Up je miestom aj pre vašu firmu. 
 
Zuzana Madarasova – Keszocze
Tel:(+421)940 627 133
zuzana@teamup.sk

Náš priestor